;buluşmaya davet

Bozcaada Mimarlık Buluşması ;07

Merhaba!

Buluşmanın davetiyesine ulaşmak için aşağıdaki resmi tıklayın.

Davetiye

iletişim için tıklayın.

Reklamlar

4 Yanıt to “;buluşmaya davet”

 1. Muhammet Burak Tosun Says:

  Katılmak meselesi derken tam olarak bu buluşmada neler yapacağız. Kalacak yer hallolsada disiplin nasıl sağlanacak.Detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

 2. saitali Says:

  Buluşma hem bir ortam yaratıp hem de mümkün olabilecek en küçük zaman ve mekana sığmaya çalışıyor. Bu yüzden de buna ‘küçük buluşma’ denebilir. Böyle bir buluşmanın sizin de bir tanesini belirtiğiniz iki istenmeyen uç noktası var. Birincisi buluşmanın tamamen kapalı ‘bir grup’ mimar tarafından kendi aralarında yaptıkları bir etkinlik olarak algılanması, ikincisi çok kalabalık, tartışmalar üzerinde yoğunlaşılamayan, dağınık sohbetler öbeğine dönüşmesi. Bu yüzden iki gün gibi kısa bir sürede 15 konuşmacı-katılımcı sunuşlarını yaparken tartışmalar oluşacak ve bu tartışmalar isteyen herkese açık olacak diye düşünüldü. Disiplin meselesini hep birlikte yaşayıp göreceğiz. Detaylar meçhul. Hayal edilen öyle formel bir ortam da değil açıkçası, bilakis programlı bir disiplinsizlik… Ne yapılacağı belli, nasıl yapılacağı ya da yapılmayacağı belirsiz bir ortam.

 3. Halidun Şenkal Says:

  Bozcaadayı hiç bilmiyorum ama araştırdığım kadarıyla konuşmacıların kalacağı Güler pansiyon merkez dışındaymış. Şimdi biz de -yani diğer katılımcılar da- merkez dışı bir pansiyonda kalsak daha mı iyi olur? Yoksa merkezde kalsak da çok farketmez mi? Bir de cuma akşamından kalmamız gerekiyor anladığım kadarıyla, değil mi? Konuşmacılar dışında geleceklerden önceden haberdar olmanız gerekiyor mu, yoksa çat kapı gelip Bozcaada’ya katılabilir miyiz konuşmalara, toplantılara? Vs.. Vs.. Teşekkürler..

 4. saitali Says:

  Yer bulabildiyseniz nerede kaldığınızın önemi yok. Sohbet cumartesi sabahı başlayacağı için cuma akşamından varmakta yarar var. Çatkapı gelenlerle önceden haberleşmek düşünülmedi şimdiye kadar. Adı üstünde çat kapı. :) Belki bir şey düşünülür tarih yaklaştıkça. Aslında isteyen buraya da not edebilir geleceğini.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: